Fleshlight Flight Pilot -masturbaattori


Nousukiito nautintoon! Tämän masturbaattorin kanssa liityt kymppikerhoon alta aikayksikön.
Jos tilaat nyt, tuote saapuu Sinulle huomenna ma 12.04.2021 – to 15.04.2021 riippuen valitsemastasi toimitustavasta.
Tämä on ensimmäinen kuulutus suoralle lennolle Ekstaasiin! Fleshlight Flight Pilot -masturbaattori odottaa matkustajaansa! Jos aiot hankkia tänä vuonna vain yhden miesten seksilelun - se on tämä!
Fleshlight Flight Pilot -tekovagina on maailman eniten myydyn masturbaattorin hienosäädetty versio, jossa tyyli ja työntymistuntuma on viety uusiin korkeuksiin. Virtaviivainen ja käteensopiva kotelo, säädettävä imuteho sekä realistisen pehmeä ja sileä SuperSkin-materiaali tekevät yhdessä masturbaattorista uuden suosikkisi.
Masturbaattorin muotoilussa on käytetty erilaisia nautintonystyröitä ja -juomuja, jotka on suunniteltu hieromaan ja hyväilemään juuri oikeita kohtia. Flight Pilot -insertillä on pituutta 16,5 cm, perusmallin 25 cm inserttiin verrattuna. Kanavan perällä odottavat terskalle suunnitellut lemmenjuomut, jotka tuntuvat… Noh… Todella hyvältä!
Tyveä pyörittämällä saat säädettyä tuubin alipainetta, jolloin imutehon voimakkuus muuttuu. Tyven ollessa kokonaan kiinni teho on intensiivisimmillään. Lentokoneen turbiinia muistuttava sisäänmenoaukko on halkaisijaltaan 1,3 cm, joten jo sisään työntyminen toivottaa sinut tervetulleeksi kymppikerhoon!
Käytä lentokumppanina vesiliukoista liukuvoidetta, ja nousukiito sujuu ilman ilmakuoppia. Ja muistathan, miehinen lelusi on todella diskreetti matkakumppani! Korkki kiinni ja salaisuutesi pysyvät tyylikkään kotelon sisällä.
Tekovagina on helppo puhdistaa. Tee se jokaisen lennon jälkeen. Näin oma laatukoneesi pysyy pitkään aerodynaamisena.
Viimeinen kuulutus! Flight Pilot odottaa sinua. Tilaa heti, ja pääset suositulle suoralle lennolle Ekstaasiin!
- Kotelon pituus n. 20 cm, teksturoitu insertti n. 16,5 cm syvä
- Sopii yhteen Sex in a Can -inserttien kanssa
- Käyttäjien ylistämä!
- Siisti ja diskreetti kotelo
- Tyvessä imutehon säädin
- Helppo puhdistaa
- Todella realistisen tuntuinen läpinäkyvä SuperSkin-insertti
- Allergiaystävällinen ja lateksiton
- Käytä vesiliukoisen liukuvoiteen kanssa
Tilaatko lahjaksi? Muista lisätä tilaukselle kaunis lahjapaketointi.
hyvä hinta-laatusuhde
ensikerralla käyttö vaati hieman totuttelua. en olisi voinut uskoa, että laukeaminen on yhtä voimakas kuin naisen sisään lauetessa.
Mitä mieltä muut ovat?
Käyttäjien arvosana: 4,9 Perustuu 10 arvosteluun
100 % vastanneista arvostelijoista voisi suositella tuotetta ystävälleen
- Hyvä hinta–laatu-suhde
- Sopivan kokoinen
- Hinta
- Parisuhteeseen vaihtelua
- Itselle piristykseksi
- Lahjaksi
Arvostelija: Keiju
Millainen olen?
- Nainen
- Ikä 30–49 vuotta
Hyvät puolet: Hyvä hinta–laatu-suhde
Paras käyttö: Parisuhteeseen vaihtelua
Mies laukesi kyllä ;)
Mies oli sidottuna ja minä käytin tätä fleshlightia häneen. Toimi hyvin ja lopputulos oli toivottu ;) Helppo pitää kädessä.
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Onanias
Millainen olen?
- Ikä 50 vuotta tai yli
Hyvät puolet: Sopivan kokoinen
Paras käyttö: Itselle piristykseksi
Hei
Teippasin omatekoisen ilmaventtiilin joka päästää ilmaa ulos sisääntynnettärssä mutta pitää tyhjiön ulospäin. Olen 64v. Mutta pari kertaa päivässä on pakko saada tätä ihanuutta. Aivan mahdoton pimpsa. Ihana imu.
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Pariskunta
Unelma
Hei hei, tämähän on ihan huipputuote!! Hinta takaa ihan varmasti upean kokemuksen. Molemmille.. muutaman käytön jälkeen luonnistuu käyttö kun tämä vehje tulee luonnostaan jo mukaan puuhiimme.. helppo puhdistaa eikä mene pilalle käyttöjen jälkeen.
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Tanja
Täydellinen
Tästä takuuvarma ystävä sänkypuuhiin. Helppo käyttää ja puhdistaa. Miehini mukaan ulkonäkö luo ennakkoluuloja mutta käyttö on aivan toista. Ei satuta eikä hierrä, päinvastoin..
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Henna
Lelulaatikkoon
Tämä.. aivan paras! Mukana tulee pieni liukkari geeli näyte mutta suosittelen tilaamaan toisen jotta riittää käyttöihin. En tiedä pnko mieheni käyttämyt tätä salaa kun vaihtanut säilytyspaikkaa
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: H..
Hetkinen..
Hetkinen mikä tämä on? Kysyi miesystävä.. Ei aluksi halunnut kokeilla mutta nyt on mieli muuttunut. Ulkonäkö on ok, ehkä hieman miehiä pelottava tai minun. Mutta nautinto oli eri luokkaa. Vaatii hieman totuttelua käyttöön, meillä ei kokemusta muista. Ronskinpiin leikkeihin, ei maanantain pikahommiin
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Markus
Millainen olen?
- Mies
- Parisuhteessa
- Ikä 30–49 vuotta
Hyvät puolet: Sopivan kokoinen, Hyvä hinta–laatu-suhde
Paras käyttö: Lahjaksi, Itselle piristykseksi, Parisuhteeseen vaihtelua
Positiivisesti yllättynyt
Kaikinpuolin hyvä tuote, tuntuu niin hyvältä että vaikea pidätellä orgasmia, on helppo pestä ja sopivan kokoinen, olisi täydellinen jos pysyisi pöydällä pystyssä ohuemmallakin päällä, sain joululahjaksi ja olen erittäin tyytyväinen!
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Kokeilija
Millainen olen?
- Sinkku
- Ikä alle 20 vuotta
- Ikä 30–49 vuotta
Hyvät puolet: Sopivan kokoinen, Hyvä hinta–laatu-suhde, Hinta
Paras käyttö: Lahjaksi, Itselle piristykseksi
Suosittelen
Huippu tuote, sopii hyvin 14-18cm kokoisille,vaikka se on perusmallia pienempi. Kotelo on kätevä. Sain tällä fleshillä hyvin kovat orkut!
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Kokeilija
Millainen olen?
- Mies
- Parisuhteessa
- Ikä alle 20 vuotta
Hyvät puolet: Sopivan kokoinen, Hyvä hinta–laatu-suhde
Paras käyttö: Itselle piristykseksi, Parisuhteeseen vaihtelua
Hyvä hinta laatusuhde.
Helppokäyttöinen ja helppopesuinen. Käy hyvin ensimmäiseksi fleshlight tuotteeksi halvemman hintansa vuoksi jos haluat kokeilla. Myöskin hyvin huomaamattoman näköinen.
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Arvostelija: Jaska
Millainen olen?
- Mies
- Ikä 50 vuotta tai yli
Hyvät puolet: Sopivan kokoinen, Hyvä hinta–laatu-suhde
Paras käyttö: Itselle piristykseksi
hyvä hinta-laatusuhde
ensikerralla käyttö vaati hieman totuttelua. en olisi voinut uskoa, että laukeaminen on yhtä voimakas kuin naisen sisään lauetessa.
Kyllä, suosittelisin tuotetta ystävälle
Saatat tarvita myös:

Liukuvoide 100 ml
Tämän tuotteen ostajia kiinnosti myös:
